01
01
Damara
02
02
(A. Einstein)
03
03
(W. Blake)
04
04
Darčekové poukážky

Fotodokumentácia aury

Vytlačiť
Uverejnené pondelok, 25. august 2014

 

Zmena aury po pôsobení terapeutických ladičiek:
 

Sedemdesiatročná  pani, ktorá veľa rozmýšľa aj nad tým, nad čím by nemusela, má rada veci "pod kontrolou" a takmer vôbec nedokáže „byť nad vecou" a povedať si "No a čo ". Po pôsobení ladičkami (anjelske, C & G, ÓM) sa jej energia vyrovnala a dostala sa do pohody a stavu, v akom by mala byť stále.

Osemnásťročná slečna, ktorá mala veľa energie v spodných čakrách (obr.1). Po pôsobení ladičiek Harmonického spektra sa jej energie v čakrách vyrovnali /obr.2).
Po opätovnom pôsobení spodnými tónmi (C, D, E) sa jej energie opäť dostali do pôvodného stavu (obr.3).

Nádherná, bezchybná aura tridsaťpäťročnej ženy, ktorej mentálna, telesná aj duchovná rovina sú v rovnováhe. Po pôsobení ladičiek nedochádzalo k zmenám, nakoľko nebolo čo meniť. Len frekvencia 528 Hz – transformácia, zázraky , oprava DNA (frekvencia najvyššej lásky) - dokázala urobiť tento zázrak :).


aura

aura

aura

Aura 46 ročnej ženy netvorí celok, žena nie je uzemnená, má prebytok tvorivej energie, ktorú nepremieňa v konkrétny výsledok. Veľmi aktívna srdcová čakra, oslabená koreňová čakra. Po pôsobení ladičiek DNA 528 Hz a 285 Hz (Solfeggio frekvencie), A 432 Hz, anjelskych, ÓM 136,1 Hz a C&G sa aura zharmonizovala a zacelia, základná a srdcová čakra sa zharmonizovali.  

aura

aura

Žena 46 r., ktorá má prevahu jangovej (mužskej energie), chýba jej zázemie a opora. Otvorená len každá druhá čakra. Pôsobením ladičiek C 256 Hz, C & G a 174 Hz (solfeggio frekvencia) sa jing a jang energie aj čakry vyrovnali. 

aura

aura

Aura 33 ročnej ženy, ktorá je zvyknutá všetko robiť sama (o čom svedčí silná tretia čakra), viac energie vydáva ako prijíma. Aura je ucelená, prvá a piata čakra sú deformované. Použité frekvencie: C 256 Hz, ÓM 136,1 Hz a E 320 Hz na tretiu čakru, ladičky anjelske, ÓM 136,1 Hz na siedmu čakru, Cis 266,6 Hz a Dis 300 Hz (zo sady Sharp) a na záver C & G. Po týchto frekvencií sa aura zacelila a energie v čakrách vyrovnali. 

aura aura

Žena 49 rokov, aura ucelená, čakry zharmonizované, v rovnováhe. Je však náchylná nechať na seba pôsobiť myšlienky a názory iných, nie si je istá sama sebou a snaží sa vyhovieť každému, kto ju o niečo požiada. Použité ladičky: anjelske, A 432 Hz, DNA 528 Hz a 285 Hz (solfeggio frekvencie).  

 
 

Videozáznamy

Sound Healing with Tuning Forks and Changes in the Aura I.
Sound Healing with Tuning Forks and Changes in the Aura II.
 Sound Healing with Tuning Forks and Changes in the Aura III.
Sound Healing with Tuning Forks and Changes in the Aura IV.
Sound Healing - Cat loves sounds of Tuning Forks
 

 

 

Copyright 2011 Zmena aury pôsobením zvuku . webmaster: IvkaBan
Free Joomla Theme by Hostgator