01
01
Damara
02
02
(A. Einstein)
03
03
(W. Blake)
04
04
Darčekové poukážky

Eurona

Vytlačiť

 

EURONA s.r.o.,

 

Riešite nečistoty, ktoré sa nedajú vyčistiť? Škvrny na bielizni, ktoré sa nedajú vyprať? Máte citlivú pokožku, trápia Vás ekzémy a alergie? Už nemusia :-).  Chcete upratovať zdravo, voňavo, takmer bezprácne a bez zbytočnej  chémie? Zaujímate sa o ekológiu?

Eurona by Černy je česká firma, ktorá vyrába ekologicky šetrnú bytovú a telovú kozmetiku. Výrobky neobsahujú chlór, formaldehydy, perboráty, fosfáty, parabény.

Kliknite na www.euronabycerny.com a pozrite si výrobky. Pokiaľ Vám vyhovuje viac tlačený katalóg, rada Vám ho pošlem. Ak si prajete vyskúšať vzorky, pokojne ma kontaktujte.

Ak Vás výrobky zaujali a chcete si objednávať pre seba bez 20% marže, zadajte pri vyplňovaní Vašich registračných údajov na stránke  www.euronabycerny.com heslo pre hosťa: 421-571 087 8901 a môžete výrobky objednávať bez 20% marže už od prvej objednávky a to kedykoľvek, bez akýchkoľvek povinných odberov. Registrácia Vás k ničomu nezaväzuje, je bezplatná a bez obnovovacích poplatkov.

Dokonca je možné tovar aj vrátiť, ak nebudete spokojní a to pri spotrebovaní 20% obsahu. Poštovné v tomto prípade hradí firma, nie Vy :-).  

Nie som predajca, odporúčam len to, čo sama používam, čo mám rada a čo mi naozaj funguje.

Výrobky som objavila na dovolenke v  ČR.  Bola som naozaj veľmi prekvapená ich jemnosťou a zároveň účinnosťou a tiež úžasnou energiou.   

No a od vtedy skúšam, čo všetko sa dá vyčistiť, aká tvrdohlavá špina odkiaľkoľvek odstrániť. Zisťujem, že je možné naozaj čokoľvek a to celkom "bezbolestne" bez smradu,  chémie, drhnutia, namáčania, predpierania, vyvárania a pod.  A ešte k tomu naozaj za pár centov :-). Napr. jedna pracia dávka vyjde na 0,25 eur a aviváž na 0,13 eur. A to nehovorím o čistiacich prostriedkoch :-)) Niektoré výsledky si môžete pozrieť na fotografiách o ktoré sa podelili rôzni "Eurona pozitív" nadšenci :-)

Filozofia firmy a jej produkty mi nádherne zapadli do konceptu mojej práce. Môžem tak poradiť svojim klientom nie len čo sa týka terapií a životosprávy, pretože všetko so všetkým súvisí. Pozitívne výsledky a odozvy sú hlavne od rodín s deťmi, domácimi miláčikmi  a od citlivých a vnímavých osôb, ktorým nie je jedno, čo dýchajú, v čom perú a čím upratujú domácnosť )).

V prípade akýchkoľvek otázok ma pokojne kontaktujte :-)

FOTO: 

euronaeurona

euronaeurona

eurona

euronaeurona

eurona eurona

 

Copyright 2011 Eurona. webmaster: IvkaBan
Free Joomla Theme by Hostgator