01
01
Damara
02
02
(A. Einstein)
03
03
(W. Blake)
04
04
Darčekové poukážky

26.06.2017

Vytlačiť

 

Dobrý deň Zuzka, 

zhruba pred pol rokom sme mali s partnerom krízu. No odkedy mám esencie, nastal pozitívny  zlom, až som prekvapená, až zázraky sa mi dejú. Začala som na sebe pracovať, používať pozitívne afirmácie, modlitby a denne meditovať. Mala som veľmi ťažké obdobie, no teraz mi stále prichádzajú do cesty noví pozitívni ľudia a posúva ma to vpred. Maximálne na sebe pracujem. Takisto to, že som našla Vás nie je náhoda a esencie urobili skoby lusk :-). Každý deň sa poďakujem aj za Vás. Je to zázrak a ja tomu verím. Dagmar

30.01.2015

Vytlačiť


Nové zamestnanie

Dobrý deň, Zuzana

chcem Vám napísať, ako mi pomohlo vedenie svetelných bytostí - mojich anjelov.

Esenciu som si začala aplikovať od pondelka. Vedome som poprosila a vopred poďakovala za to, čo som potrebovala riešiť. Pripomeniem len, že som poprosila o esenciu na posilnenie úspechu pri hľadaní práce a sebavedomia pri komunikácii.
Už po jej užití pod jazyk  som cítila prílev  silnej energie, vnímala som ju a tiež všetky nové pocity. To neboli pocity môjho ega, ale duša sa tešila :-). Na druhý deň som mala dva telefonáty hneď ráno ohľadne práce a jeden bol pozvaním do druhého kola. Vravím si super, funguje to!
Popoludní mi volal šéf jednej firmy, kde som absolvovala dve kolá koncom roka. Uchádzačka, ktorú vybrali a čakali na ňu mesiac, sa rozhodla pre inú prácu a tak mi ponúkol nástup od  1.februára.
Ja som však včera bola úplne apatická a vôbec som sa netešila. Až dnes ráno som pochopila prečo. Od rána som plakala, plakala, slzy tiekli a ja som ich nechala plynúť (dlhšie som pociťovala blok, chcela som plakať no nemohla som). Uvedomenie si tohto stavu, že som pol roka síce bola optimistka  a pozitívna, avšak len na povrchu. Vnútri som bola nešťastná a uvedomovala som si zodpovednosť za  svoje  rozhodnutie - že som odišla z dobrej práce. Ja však viem, prečo.... Po slzách prišla úľava a konečne aj radosť z novej práce :-).

Zuzana, vďaka Bohu, anjelom a Vám som zamestnaná, čo je pre mňa -  samoživiteľku dar, ktorému sa teším a ďakujem zaň. Ostatné je už na mne.

Viete, Vaše esencie boli potrebné, pretože sú založené na vyšších vibráciách, ktoré pomohli odbúrať blokády, ktoré som sama odstrániť nedokázala.

S láskou a vďakou Dana.

 

20.06.2012

Vytlačiť

 

Rafaelkova pomoc

Mám šikovného malého 2 ročného synovca, pre ktorého, keď začal chodiť, bolo všetko zaujímavé, všetko potreboval skúsiť . A tak sa raz svojou maličkou rúčkou sa natiahol na kuchynskú linku, kde práve rozvoniavala čerstvo zaliata horúca káva. Keďže bola položená rovno v jeho výške, stiahol si na seba hrnček a oblial si skoro celý trup. Tak sme mu ho rýchlo chladili studenou vodou a zavolali na pomoc našich zlatých kamarátov – konkrétne archanjelov Rafaela a Uriela. Poprosila som ich o pomoc a obliate miesto postriekala liečivou esenciou. Pôsobilo to veľmi rýchlo a hneď. V duchu som stále ďakovala archanjelom za ich pomoc. Malý šibalko sa ukľudnil a na telíčku neostal žiaden fliačik a ani stopa po popálení. Ďakujem. 

Zuzana V.

02.10.2013

Vytlačiť


Príbeh s archanjelom Urielom.


Som  33 ročná bývalá Martinčanka. Anjelov už poznám dlhšie ako dva roky. Ako som sa s nimi zoznámila?


MÁJ 2011

Bola som na návšteve ezoterického festivalu v Martine. Boli tam rôzny „odborníci“ na rôzne témy. Nešla som tam za nejakým konkrétnym účelom, skôr len tak – „pokukať“.

Zrazu ma zaujala usmiata pani Zuzka s fľaštičkami. Keď som sa jej opýtala, čo v nich je, odpovedala mi, že anjelov. Neveriacky  som nad tým krútila hlavou, že aj to existuje?!? A načo je nám anjel vo fľaštičke? Čo to bude, lebo o ničom takom som nepočula. Ale zaujímavé a možno to aj funguje...Veľa mi to nehovorilo, až na Uriela....už som kedysi počula toto meno a tak som si povedala: „Mám, či nemám pár euro . vyskúšam to.“  

Priniesla som ho v taške domov a skoro som už na neho aj zabudla, až keď po 2 dňoch som hľadala niečo v taške, „skočil“ mi do ruky. Vyložila som ho  na pracovný stôl a rozmýšľala som nad rôznymi ideami, hlavne, ako by  mohol ísť môj biznis lepšie (podnikám v odbore praktické veci do domácnosti a veci pomáhajúce k zdraviu) a mám malý vlastný obchodík. A nenápadne intuitívne som si začala kvapkať Uriela na hlavu. Keď ma videl priateľ, myslel si, že nie som v poriadku. Veru, aj ja som sa tomu zasmiala.

A od vtedy veci nabrali v mojom živote veľký spád. Neuveríte, ale na čo som si spomenula úprimne, že by som chcela alebo potrebovala, tak sa mi splnilo. Veci sa začali rozuzľovať a ja som nechápala tie náhle životné zmeny.

Keď sa mi to začalo diať, tak som rýchlo utekala prečítať si viac o  Urielovi – plní priania a zhmotňuje ich. Ja to nechápem, ale je to tak. Čo som si želala to sa splnilo.

 

LETO 2011

Priala som si aby sa posunul ďalej môj vzťah s priateľom (Talianom), s ktorým som žila tu na Slovensku už 5 rokov. Buď nech sa rozídeme alebo nech je láska silnejšia. A tak aj bolo. Hahahaha – rozišli sme sa J. Mne sa finančne uľavilo, presťahovala som sa z podnájmu k rodičom a mohla som sa naplno venovať bez obmedzenia práci. 

Po rozchode s ním som prišla o auto na podnikanie (bolo jeho), tak som sa rozhodla so sestrou absolvovať cestu do Holandska a kúpiť si tam výhodne auto. Kúpili sme :). Neopísateľný pocit slobody a šťastia. Uriel pomohol.

Ale želala som si už asi  rok aj auto veľké, aby som mohla voziť tovar.  Mala som predstavu: stredne veľké auto pre 9 osôb, s tým, že zadné 3 sedačky vyhodím a bude veľké auto s veľkým kufrom na tovar. Tak sa aj stalo. Dovtedy, keď som volala na nejaký inzerát ohľadom auta, bol to buď podvod, alebo bolo auto príliš staré alebo mi ho niekto „vyfúkol spred nosa“ a bolo vždy drahšie ako som si predstavovala. Teraz som mala šťastie -  vysnívané 9-miestné auto, servisované, bez závad,  5 ročné len za 6 000 euro. Šťastím som sa išla zblázniť :) 

 

JESEŇ 2011

Začala som viac pracovať a zarábať.  Našla som si do obchodu dve spoľahlivé predavačky, ktoré mi pomáhali získať vyššiu tržbu.  A ja popritom som chodila predávať inde, aby som mala čo najväčšiu tržbu na konci mesiaca.

DECEMBER 2011

Vrcholom môjho snaženia bol obrat na výstave v Bratislave za 20 dní predaja, ktorý mi pomohol dýchať a vytvoril mi finančnú rezervu aj do odvážnejších plánov. Ale stále som chcela viac.

Cez toto obdobie som sa zoznámila s mojím terajším priateľom a od FEBRUÁRA 2012 sme začali spolu chodiť a po 3 mesiacoch aj bývať. Veľmi ma posunul dopredu.

Zmenila som bydlisko. Bývam v meste, kde som si nikdy nemyslela, že by som mohla bývať.  Konečne verný priateľ s veľkým srdcom a rozumom v hlave. Znovu pomohol URIEL :) ..

Teraz spolu s priateľom podnikáme, máme sa radi, cestujeme (boli sme dokonca mesiac v Číne, kam som už dávno túžila ísť).

Skutočne neuveriteľné. Nikdy by som neverila, ako Anjeli dokážu skutočne pomáhať.

Alebo, že by to bola toľká zhoda náhod?

Teraz po ničom inom netúžim ako pracovať do cca. 40- rokov a ísť na spokojný „dôchodok“ plný cestovania a hobby. A samozrejme detičky :) a tiež psa - anglického chrta. 

Napriek všeobecne hovoriacej a panujúcej kríze na okolí nám sa darí a som šťastná.  Tento rok sa chystáme k Mŕtvemu moru na týždeň sa trošku zregenerovať a znovu na mesiac do Číny. Verím, že sa mi to splní, veď je pri mne Uriel. Ďakujem pani Zuzke za nádherné sprostredkovanie stretnutia sa s Urielom.

Adriana R.

PS:

bolo toho omnoho viacej, čo sa mi stalo s Urielom osudné.

Ale od vtedy verím v Anjeloch. 

 

 

12.06.2012

Vytlačiť

 

Milá Zuzka,

veľmi rada by som sa Ti poďakovala za esenciu pre moju Teri s bizarnou požiadavkou naučenia základným hygienickým návykom Smile.

Keďže malá má 2 roky a 8 mesiacov a blíži sa čas jej nástupu do škôlky, veľmi som sa strachovala, že už sa snáď ani nenaučí chodiť na záchod, (čo škôlka vyžaduje).

Zachránila ma jedine tvoja esencia!!! :-) A to doslovne!

Po niekoľkých dňoch sa dostavil prvý výsledok, kedy sa malá prvýkrát vypýtala na nočník a od tohto momentu to bravúrne zvláda každý deň. Nemá problém, je samostatná, ide na záchod, či nočník. Už sa ma ani nepýta, rovno to robí sama Smile.

S Tvojou esenciou sme zvládli aj ďalší problém veľkej potreby, čo bol kameň úrazu, keďže malá bola zablokovaná a inde ako do plienky, nebola ochotná. Približne po týždni používania esencie sa začala pýtať aj na veľkú potrebu a robí to doteraz Smile.

Všimla som si aj drobné zmeny v jej správaní, zdá sa mi rozumnejšia, vyrovnanejšia a neskutočne sa rozrozprávala Smile!

Čo sa týka jej používania, zo začiatku som jej esenciu dávala na ruku, ale neskôr pár kvapiek do polievky, či nápoja.

Veľké ďakujem za záchranu, pretože s plienkou by mi ju do škôlky nezobrali.

Teri a Lucia

Copyright 2011 Cenník. webmaster: IvkaBan
Free Joomla Theme by Hostgator