01
01
Damara
02
02
(A. Einstein)
03
03
(W. Blake)
04
04
Darčekové poukážky


Ladička 111 Hz so závažím v pozlátenej úprave:

Email
111zlata
Cena
MOC 71,00 €
Popis

 

PRODUKT NA OBJEDNÁVKU                                           

Ladička 111 Hz so závažím v pozlátenej úprave:  

Pozlátená úprava dodáva výslednej energii vychádzajúcej z ladičky väčšiu silu a zároveň jemnosť a nehu, ktorou pôsobí. Zlato je kov, ktorý posilňuje, podporuje, aktivuje. Táto kombinácia teda podporuje jej vysokofrekvenčné  pôsobenie.  Odporúčame pre terapeutov.  

Frekvencia 111 Hz je jednu z tých, ktorá má silný regeneračný potenciál na živý organizmus a pôsobí ako omladzujúca frekvencia buniek. Označuje sa ako frekvencia vysokého vedomia alebo tiež svätá. Je to priemerná rezonančná frekvencia neolitických pamiatok archaeoakusticky testovaných Cambridgeskou univerzitou.

Prostredníctvom MRI sa zistilo, že stimuluje pravostrannú prefrontálnu kôru mozgu, problémovú oblasť pre autizmus a iné emocionálne a vývojové poruchy. V priebehu niekoľkých minút po vystavení pôsobeniu 111 Hz sa neurónová aktivita pohybuje v mozgu z ľavého predného laloku napravo. V tom čase sú jazykové centrá "tlmené" spolu so zvýšenou aktivitou theta vlny, ktorá sa bežne spája so spánkom a regeneráciou buniek. Celkový účinok je jemný, zmenený stav vedomia, s potenciálom trénovať mozog a stimulovať dlhodobejšiu neuronálnu aktivitu v pravej hemisfére mozgu, čím dochádza k podpore tvorivosti, intuície, meditácii, uvoľneniu, dosiahnutiu bodu "nula" a spojeniu s Univerzom. Numerologicky predstavuje otvorenie energetickej brány a zhmotňovanie myšlienok.

Použitie: Ladičku rozozvučíme jemným úderom o gumový aktivátor (drevená palička s gumovým koncom, hokejový puk, gumová loptička) alebo úderom o dlaň (stehno)  a priložíme na miesto (k miestu) kam potrebujeme, na akupresúrny bod, prípadne prechádzame popri tele vo vzdialenosti 2 - 10 cm. 

Balenie: jedna ladička v zamatovom obale

Hmotnosť bez obalu: 106g

Cena:  71 €

 

 

 

 

Copyright 2011 Terapeutické ladičky : Ladička 111 Hz so závažím v pozlátenej úprave:. webmaster: IvkaBan
Free Joomla Theme by Hostgator