01
01
Damara
02
02
(A. Einstein)
03
03
(W. Blake)
04
04
Darčekové poukážky


Ladička ÓM 136,1 Hz:

Email
om_tuning7
gumena_palicka65
Cena
MOC 34,00 €
Popis

 

Ladička ÓM 136,1 Hz:

Používa sa na dolaďovanie rovnováhy energetického tela.

Zvuk ÓM  je považovaný za prvotný zvuk, ktorý obsahuje všetky ostatné zvuky, je matkou všetkých zvukov, je frekvenciou našej duše. Opakovanie „ÓM“ má silný terapeutický účinok, umožňuje nám udržiavať duševný a emocionálny pokoj.

Terapie pomocou zvuku ÓM uprednostňujú mnohí terapeuti a liečitelia a je výborným východiskovým bodom aj pre tých, ktorí sa zaujímajú o terapie zvukom.

Ladička  vibruje na frekvencii 136,10 Hz, ktorá je označovaná ako klasická ÓM frekvencia. Akustická vibrácia ÓM je relaxačná a povzbudzujúca. Prehlbuje dýchanie, uvoľňuje telo od napätia, pomáha pri meditácii a pri liečbe bolesti. Zvukové vlny generované ÓM ladičkou fungujú ako kinetická energia, k zníženiu napätia a disharmónie tela a obnovujú pocit pohody.

Túto ladičku je vhodné použiť pri meditácii, pri práci s energiami, pred dôležitým pracovným stretnutím, po ťažkom psychickom vyčerpaní. Jej vibrácia upokojuje a čistí celý energetický systém..

Je vhodná aj pri práci terapeutov, masérov a lekárov. 

Ladičku rozozvučíme jemným úderom o gumový aktivátor (drevená palička s gumovým koncom, hokejový puk, gumová loptička) a priložíme ku hlave, k ušiam, k „tretiemu oku“, k srdcu a pod.

Balenie: jedna ladička s aktivátorom v zamatovom obale

Hmotnosť bez obalu: 91g

Cena: 34 €

 

 

 

Copyright 2011 Terapeutické ladičky : Ladička ÓM 136,1 Hz:. webmaster: IvkaBan
Free Joomla Theme by Hostgator