01
01
Damara
02
02
(A. Einstein)
03
03
(W. Blake)
04
04
Darčekové poukážky


Ladičky tuky a svaly 295,80 Hz + 324 Hz

Email
cell_reduction
gumena_palicka1
Cena
MOC 49,00 €
Popis

 

Ladičky tuky a svaly  295,80 Hz + 324 Hz (set vhodný aj na domáce použitie):

 

Set pozostávajúci z dvoch ladičiek, ktorých účinok sa navzájom dopĺňa. Ladička s frekvenciou 295,80 Hz, ktorá rozbíja tukové bunky a ladička s vibráciou 324 Hz stimuluje bunky  svalové.  

Vibrácia týchto ladičiek spôsobuje uvoľňovanie prebytočných tukových buniek (a to aj v tepnách a cievach), spaľuje tuk, stimuluje rast svalovej hmoty a zvyšuje metabolizmus. Tieto ladičky môžeme použiť na konkrétnu časť tela, na chudnutie aj celulitídu. Celulitídu spôsobuje roztrieštenie spojivového tkaniva v hlbokých vrstvách kože. 

Tento stav je častejší u žien ako u mužov, kvôli anatomickým rozdielom oboch pohlaví. Ladička "svaly" veľmi účinne pôsobí ako doplnok pri rekonvalescencii po dlhom pobyte na lôžku, pri rehabilitáciách napr. po zlomeninách v dôsledku ktorých ostalo ochabnuté svalstvo ako aj celkovo pri ochabnutom svalstve a to aj u malých detí.

Ladičky rozvibrujeme úderom o gumový aktivátor a priložíme k problematickému miestu na tele. Počkáme, kým vibrácia doznie a postup zopakujeme po dobu približne 10 minút. Vibrácia ladičky zvyšuje účinky prípravkov podporujúcich znižovanie hmotnosti a liečbu celulitídy.  

Balenie: dve ladičky s aktivátorom v zamatovom obale

Celková hmotnosť bez obalu: 129 g

Cena: 49 €

 

 

 

 

 

Copyright 2011 Terapeutické ladičky : Ladičky tuky a svaly 295,80 Hz + 324 Hz. webmaster: IvkaBan
Free Joomla Theme by Hostgator