01
01
Damara
02
02
(A. Einstein)
03
03
(W. Blake)
04
04
Darčekové poukážky


Ladičky mozgové vlny

Email
mozgove
gumena_palicka75
Cena
MOC 121,00 €
Popis

 

Ladičky mozgové:

Tieto ladičky sú zostrojené na základe výskumu elektromagnetických vĺn ľudského mozgu (Delta: 1 – 3 Hz,  Theta: 4 – 7Hz,  Alfa: 8 – 12 Hz, Beta: 13 – 18 Hz) a ich súvislostí s rôznymi stavmi vedomia:

Vlny  Delta - hlboký spánok a regenerácia organizmu

Vlny Theta - hlboké uvoľnenie a meditácia (mozog dosahuje tieto frekvencie v určitých fázach spánku, v bdelom stave vedomia môžu pri týchto frekvenciách prísť nápady pre neobvyklé riešenia problémov, hlboké vnuknutia, rozvoj intuície a vízie)

Vlny Alfa -  uvoľnené uvedomenie, vedomie JA, kreativita a zrýchlené učenie

Vlny  Beta - vysoká pozornosť a zameranie, rýchle myslenie, nepokoj

Keď sú tieto ladičky rozozvučané dve súčasne (základná C 256 Hz + príslušná vlnová dĺžka), mozgové hemisféry sa snažia oba zvuky spolu  prepojiť a vytvoriť  tretí tón ktorý sa nazýva binaurálny rytmus. Tento vnímame ako jemné pulzovanie.  Binaruálny rytmus jemne privádza  mozog do zmeneného stavu vedomia.

Terapia s týmito ladičkami sa odporúča pri zmierňovaní príznakov duševných porúch, depresií,  závislostí, stavoch apatie, pri poruchách sústredenia, u autistických osôb, pri stavoch veľkého psychického vyčerpania.

Ladičky rozozvučíme jemným cinknutím o gumový aktivátor (drevená palička s gumovým koncom, hokejový puk, gumová loptička).

Balenie: 5 ladičiek s aktivátorom v zamatovom obale

Celková hmotnosť bez obalu: 344 g

Cena: 121 €

Copyright 2011 Terapeutické ladičky : Ladičky mozgové vlny. webmaster: IvkaBan
Free Joomla Theme by Hostgator