01
01
Damara
02
02
(A. Einstein)
03
03
(W. Blake)
04
04
Darčekové poukážky


Sacred Solfeggio (sada 6 ladičiek):

Email
solfeggio6
gumena_palicka24
Cena
MOC 167,00 €
Popis

PRODUKT NA OBJEDNÁVKU. 


Sacred Solfeggio (sada 6 ladičiek):

 

Posvätné Solfeggio frekvenciemenia život zázračným spôsobom. Prvé zmienky o nich siahajú do staroveku,  kedy boli súčasťou spevov  v gregoriánskych choráloch počas náboženských obradov v kostoloch.  Tieto spevy pozostávajú zo zvláštnych tónov, ktoré,  spievané  latinčine,  majú ohromnú duchovnú silu. Prenikajú hlboko do podvedomia a veľmi silno podporujú   liečivé procesy a transformáciu. 

Sada 6 Solfeggio frekvencií je založená zo šiestich základných posvätných frekvencií (DO - 396 Hz, RE - 417 Hz, MI - 528 Hz, FA - 639 Hz, SOL - 741 Hz, LA - 852 Hz), ktoré  boli použité pre vytvorenie starovekej hudobnej stupnice.  

Vystavením mysle a tela  Solfeggio frekvenciám frekvenciám dosiahneme vnútornú harmóniu a silu na hlboké liečenie. Dokážu  nás zladiť s tónmi vesmíru, ich pôsobenie na sa dá charakterizovať ako mystické. Sú účinné pri uvoľňovaní smútku a jeho transformácii na radosť, náprave situácie a uskutočnení  životných zmien, pomáha spojiť so  Zdrojom, opravovať DNA, spojiť  s duchovnou rodinou, pochopiť vzťahy, lepšie zvládať a riešiť problémové situácie, prebudiť intuíciu a pod.  Tieto frekvencie tiež  pomáhajú energetickým kanálom a centrám  ostať otvorené a udržať životnú silu  voľne prúdiaca v tele.

Všetky tieto frekvencie sú založené na princípe „zlatého rezu“ – sú deliteľné 3, to znamená, že sú pre  organizmus harmonické a liečivé. Je možné ich ľubovoľne v akomkoľvek počte navzájom kombinovať a skúmať tak rôzne účinky ich pôsobenia.  

 

Charakteristika frekvencií:

DO - 396 Hz – Oslobodzuje od  pocitov  od viny a strachu,  realizácia cieľov, sila, energia:

Predstavuje veľmi silné magnetické pole. Používa sa ako prostriedok pre realizáciu cieľov, dáva silu dosiahnuť ho. Dokáže očistiť a odstrániť  pocit viny, ktorý  často predstavuje jednu zo základných prekážok (obranný mechanizmus podvedomia) k realizácii cieľa a umožňuje dosiahnuť ho čo možno najpriamejšou cestou. Takisto táto  frekvencia môže byť  použitá ako prostriedok uzemnenia, prebudenia, vytriezvenia a návratu k realite. Používa sa tiež pri energetickej práci s prvou čakrou a čakrami chodidiel a kolien. 

RE - 417 Hz – Návrat do situácie, uľahčenie zmien, tvorivý potenciál, rezonancia empatie:

Čistí traumatické zážitky a vymazáva  deštruktívne vplyvy minulých udalostí. Môže byť použitý na čistenie obmedzujúcich  dojmov, ktoré sú brzdou životných zmien a dosiahnutia  cieľov. Táto  frekvencia povzbudzuje telesné bunky,  pomáha využívať  tvorivý potenciál. Používa sa tiež pri energetickej práci s druhou čakrou.

MI - 528 Hz - Transformácia, zázraky , oprava DNA, láska, skúsenosť, osvietenie:

Opravuje a transformuje poškodenú DNA, čím podporuje liečenie, nárast životnej energie, jasnosť mysle, vedomia, prebudenie kreativity, nastolenie  hlbokého vnútorného mieru, otvorenie srdca láske. Tón MI tiež otvára človeka hlbokým  duchovným skúsenostiam a duchovnému osvieteniu. Používa sa tiež pri energetickej práci s treťou čakrou.   

FA - 639 Hz – Súdržnosť a vzťahy, porozumenie, tolerancia, láska:

Táto frekvencia umožňuje vytvorenie harmonickej spoločnosti a harmonických medziľudských vzťahov. Je možné ju použiť pre riešenie problémových vzťahov ( v rodine, medzi partnermi, priateľmi), alebo sociálnych problémov. V spojení s  bunkovými procesmi tón FA sa  používa na podporu bunky pre komunikáciu s okolím. Táto frekvencia zvyšuje komunikáciu, porozumenie, toleranciu a lásku. Môže tiež byť tiež použitá pre komunikáciu s paralelnými svetmi alebo duchovnými sférami. Používa sa tiež pri energetickej práci so štvrtou čakrou.

SOL - 741 Hz – Vyjadrenie, riešenie, čistota, stabilita, duchovno:

Tento tón čistí bunky od toxínov, jeho pravidelné  používanie  inšpiruje a vedie k zdravšiemu spôsobu života, zmenám v jedálničku orientáciou na zdravé potraviny. Tiež čistí bunky z rôznych druhov elektromagnetického žiarenia. Je možné ho  aplikovať na odstránenie  vírusových, bakteriálnych a hubových infekcií. Tiež nás táto frekvencia vedie k čistote, stabilite a duchovnu v živote. Používa sa tiež pri energetickej práci s piatou čakrou.   

LA - 852 Hz – Prehĺbenie intuície, návrat k Jednote:

Tón LA je priamo napojený na princíp svetla ako najvyššiu formu bioenergie. Používa sa na otvorenie sa komunikácii s Univerzom, navodenie theta hladiny pri meditáciách,  práci s podvedomím a otvorenie sa duchovným zážitkom. Čo sa týka bunkových procesov, táto frekvencia umožňuje bunky transformovať sa na vyššiu úroveň. Používa sa tiež pri energetickej práci so šiestou čakrou.

 

Balenie: šesť ladičiek s aktivátorom v zamatovom obale

Celková hmotnosť bez obalu: 309 g

Cena: 167 € - PRODUKT NA OBJEDNÁVKU. 

 

 

 

Copyright 2011 Terapeutické ladičky : Sacred Solfeggio (sada 6 ladičiek):. webmaster: IvkaBan
Free Joomla Theme by Hostgator