01
01
Damara
02
02
(A. Einstein)
03
03
(W. Blake)
04
04
Darčekové poukážky


Ladička DNA 528 Hz v pozlátenej úprave

Email
528
Cena
MOC 48,00 €
Popis

 

Pozlátená úprava dodáva výslednej energii vychádzajúcej z ladičky väčšiu silu a zároveň jemnosť a nehu, ktorou pôsobí. Zlato je kov, ktorý posilňuje, podporuje, aktivuje. Táto kombinácia teda podporuje jej vysokofrekvenčné  pôsobenie.  Odporúčame pre terapeutov. 

Frekvencia 528 Hz je používaná genetickými inžiniermi na celom svete na opravu a transformáciu poškodenej  DNA (deoxyribonukleovej kyseliny). Je to  frekvencia rezonujúca  s miechou. Pomáha  „opravovať“ poškodené kódy života v bunkách ľudského tela (napr. vplyvom UV žiarenia, chemického poškodenia, či iných toxických vplyvov ako sú napr. plesne, baktérie a pod.),  napomáha pri liečbe genetických chorôb, urýchľuje hojenie, spomaľuje starnutie a  otvára srdce bezpodmienečnej láske.

Terapia s touto ladičkou je vhodná aj pre predčasne narodené bábätká, pre osoby s mentálnym a telesným postihnutím a je veľmi dobre kombinovateľná s kraniosakrálnou terapiou, nakoľko veľmi dobre pôsobí na mozgovú činnosť a pulzovanie likvoru (mozgovomiešnej tekutiny).

Ladičku je potrebné rozozvučať o gumový aktivátor (drevená palička s gumovým koncom, hokejový puk, gumová loptička).

Použitie: Ladičku rozozvučíme jemným úderom o gumový aktivátor (drevená palička s gumovým koncom, hokejový puk, gumová loptička) a priložíme k miestu kam potrebujeme. prípadne prechádzame popri tele vo vzdialenosti 2 - 10 cm. 

Balenie: 1 ladička s aktivátorom v zamatovom obale

Hmotnosť bez obalu: 54g

Cena: 48 €

PRODUKT NA OBJEDNÁVKU

 

 

 

Copyright 2011 Voňavé kamienky - vône bez dymu : Ladička DNA 528 Hz v pozlátenej úprave. webmaster: IvkaBan
Free Joomla Theme by Hostgator