01
01
Damara
02
02
(A. Einstein)
03
03
(W. Blake)
04
04
Darčekové poukážky


Biela šalvia - zväzok veľkosť L

Email
Daný tovar je momentálne vypredaný.
salvia6
Cena
MOC 11,80 €
Popis

Daný tovar je momentálne vypredaný. 

Biela šalvia - zväzok veľkosť L

Je najposvätnejšou rastlinou severoamerických indiánov, ktorí ju od dávna používajú pri obradoch, ako vykurovadlo na očistenie obydlia, predmetov pri zaháňaní zlých duchov a rôznych chorôb. Po stáročia je uznávanou rastlinnou učiteľkou. Jej používanie je obľúbené aj v dnešnej dobe a vyhľadáva ju stále viac terapeutov a tých ľudí, ktorí chcú zosúladiť telo, ducha a dušu do rovnováhy.

Dym bielej šalvie má očistné a dezinfekčné účinky, čistí priestor, predmety  aj ducha od negatívnych  a cudzích energií. Takisto sa používa na odpudzovanie hmyzu.  Bielej šalvii sa pripisujú rôzne priaznivé podporné účinky...napr. pri zápale pľúc, bolesti hrdla, vysokých teplotách...

Vôňa: typicky korenistá 

Výhodou zväzku je to, že ho môžete použiť opakovane, či brať si ho so sebou na cesty a na miesta, kam potrebujete bez toho, aby ste museli použiť kadidelnicu.

Použitie: Zapáľte zväzok  šalvie v ruke,  nechajte kratučko rozhorieť, sfúknite plameň a nechajte tlieť. Prejdite s tlejúcim zväzkom okolo osoby,  alebo priestorom.  Tlejúca šalvia po chvíli sama zhasne, takže pokiaľ potrebujete, môžete ju zapáliť  opakovane.

Hmotnosť  balenia: + - 65 g

Dĺžka:  cca 17 cm

Cena: 11,80 €

 

 

 

Copyright 2011 Vykurovadlá a príslušenstvo : Biela šalvia - zväzok veľkosť L. webmaster: IvkaBan
Free Joomla Theme by Hostgator