ASEA nápoj

Tipy na užívanie nápoja ASEA

1. Pite ho nalačno – 10 minút pred jedlom a 30 minút po jedle a pití, a 20 minút od liekov a doplnkov stravy.

2. ASEA nápoj s ničím nemiešajte – ani s vodou. Deaktivovalo by to molekuly.

3. Nepite ASEA priamo z fľaše. Sliny vo fľaši by nápoj znehodnotili. Vždy použite odmerku a napite sa priamo z nej, alebo si nápoj odlejte do pohára.

4. Nepoužívajte kovový hrnček alebo kovovú lyžičku.

5. Nenechávajte nápoj na priamom slnku.

6. Po otvorení odporúčame nápoj ASEA spotrebovať do 30 dní.

7. Nápoj ASEA je možné používať aj zvonka. Napríklad pri poranení kože, na urýchlenie regenerácie u modrín, vyrážok, popálenín, vyplachovaní očí a ústnej dutiny.

Doktor Silverman – Detox pomocou nápoja ASEA: https://youtu.be/w4mTf-gQaZo

Doktor Kaufman: Prečo chutí nápoj ASEA každému inak: https://youtu.be/U7RO8EGSD4M

Odporúčané dávkovanie nápoja ASEA :

Bez ohľadu na vek a zdravie začnite s jednou odmerkou (60 ml) nápoja ASEA dvakrát denne počas prvého týždňa.

Ak máte menej ako 50 rokov a ste zdraví, môžete užívať toto množstvo  dvakrát denne dlhodobo.

Ak máte viac ako 50 alebo chcete riešiť nejaké problémy bez ohľadu na vek, mali by ste zvýšiť dávku na 2 odmerky (120 ml) dvakrát denne.  

Úprava dávkovania

Pokiaľ sa u vás na začiatku užívania prejavia nejaké nepriaznivé prejavy (reverzná reakcia), znížte dočasne dávku nápoja na pol odmerky (30 ml) dvakrát denne počas niekoľkých dní. Detoxikácia bude trvať dlhšie, ale bude mať miernejšie prejavy.

Naopak, pokiaľ sa len cítite unavení a chcete detoxom prejsť rýchlejšie alebo necítite na sebe žiadne prejavy a chcete cítiť účinky rýchlejšie, zvýšte dávkovanie na 2 odmerky (120 ml) 2x denne.

Pamätajte si, že nápoj ASEA potrebujete užívať aspoň 90 dní, aby ste pocítili jeho prínos naplno!

Detox s ASEA

Počas detoxikácie dochádza k niektorým nepríjemným prejavom. Čím viac toxínov je vo vašom tele potrebné vylúčiť, tým viac prejavov reverznej reakcie môžete očakávať. Ak svojmu telu dodáte správnu výživu, dostatok vody, pohybu a spánku, orgány sa lepšie zregenerujú a zbavia odpadových látok.

Prejavy určitých príznakov sú dobrým znamením a váš detoxikačný program funguje. Vaše telo pracuje na tom, aby sa zbavilo nečistôt, toxínov, parazitov a akejkoľvek nerovnováhy a uzdravilo sa smerom zvnútra von. Je to podobné, ako keď horúčka je známkou toho, že organizmus bojuje s infekciou. Jedná sa síce o momentálny stav nepohodlia, ale v skutočnosti imunitný systém likviduje „votrelca“ a pracuje na nastolení rovnováhy v organizme.

Možné prejavy reverznej reakcie:

Narušenie rovnováhy črievje viac ako pravdepodobné, že to bude problém číslo jedna pre tých, ktorí prechádzajú procesom detoxikácie. Detoxikácia priamo ovplyvňuje náš tráviaci systém a orgány, ktoré pomáhajú pri odstraňovaní toxínov. Počas prvých dvoch až troch dní vášho detoxu môžete očakávať určité zmeny vo fungovaní črevného traktu.

Bolesť hlavyniektorí ľudia zažijú bolesť hlavy počas prvých pár dní detoxu, niektorí sa sťažovali na bolesti hlavy po celú dobu trvania detoxu (niekoľko týždňov). Niektorí nepociťujú vôbec žiadne bolesti hlavy.

Plynatosť a nadúvaniekeď sa vaše telo snaží dosiahnuť rovnovážny stav, môže vytvárať plyny, ktoré vám spôsobia nadúvanie a nadmernú plynatosť. Je to ďalší spôsob, ako sa telo zbavuje toxínov.

Podráždenie pokožkytoxíny sa okrem vylučovacej sústavy dostávajú von aj cez kožné póry. Môžu ju dráždiť a vytvárať žihľavku alebo vyrážky. Môžete prechodne zaznamenať praskliny na koži.

Únava – vaše telo počas očisty tvrdo pracuje. Procesov, ktoré prebiehajú v črevách a v ďalších orgánoch, je viac, než je vaše telo zvyknuté každodenne riešiť. Môžete očakávať, že sa budete cítiť unavení.

Výkyvy nálad – vplyvom detoxikačného procesu môžete pocítiť podráždenosť a náladovosť. Detoxikácia, ktorá prebieha vo vnútri nášho tela, sa môže navonok prejaviť vo forme zlej nálady alebo ako výkyvoch nálad. Skvelá správa je, že niektorí používatelia zažívali počas detoxikácie pocity eufórie. Tvrdili, že ich myseľ je jasnejšia ako inokedy, a ako by boli na blaženom obláčiku.

Chuť – môžete začať pociťovať chute na potraviny, ktoré ste pred detoxom pravidelne nejedli (zelenina, ovocie, čistí voda…).

Ďalšie príznaky, ktoré môžu nastať: zvýšená potivosť, nepokoj, nespavosť (V takom prípade užite druhú dávku popoludní a nie pred spaním), prekrvenie dutín, zvýšená teplota, príznaky prechladnutia alebo chrípky a pod.

Zvládnuť tieto nepríjemné pocity počas detoxu bude pre vás znamenať, že nakoniec budete zdravší.

Ako dlho užívať ASEA

ASEA nie je krátkodobá kúra, ale doplňovanie redoxných molekúl, ktoré by sme mali užívať po celý život.

Skúsenosti užívateľov

Prvý týždeň – 10 – 15% ľudí cíti lepšie

Po jednom mesiaci užívania – 50 – 65% ľudí – pociťujú výrazné zmeny na svojom zdraví

Po troch mesiacoch užívania – 90% ľudí – zlepšenie spánku, viac energie, zníženie bolesti, zníženie krvného cukru, vyrovnanie tlaku, zlepšenie zraku

Dajte ASEA šancu aspoň 90 dní (so správnym dávkovaním), aby ste začali cítiť výsledky!

V prípade záujmu o nákup a užívanie si ich môžete objednať tu: ASEA NÁPOJ , alebo ma kontaktujte mailom či telefonicky.

Nákupný košík
Návrat hore