ASEA

ASEA ako produkt bol vyvinutý na základe dlhého vedeckého výskumu v oblasti biochémie, keď sa podarilo stabilizovať redoxné signálne molekuly mimo ľudského tela.

Naše telo má úžasné schopnosti, je schopné sa samé uzdravovať. Avšak vplyvom rôznych vnútorných a vonkajších negatívnych faktorov dochádza v organizme k nerovnováhe a tieto schopnosti sa oslabujú, až strácajú.  A tak dodanie telu vlastných molekúl je základnou možnosťou, ako mu pomôcť.

ASEA nie je chemický liek, ani žiadny doplnok výživy. Je roztok redoxných signálnych molekúl, ktoré sú u zdravého človeka v dostatočnom množstve v každej bunke v tele. Jedná sa o bilióny stabilných, perfektne vyvážených redoxných signálnych molekúl vo fyziologickom roztoku. Sú to rovnaké molekuly, ktoré existujú v bunkách ľudského tela. Jedná sa teda o telu vlastnú látku. Hoci veda pozná tieto molekuly od r. 1998, ďalších 16 rokov trvalo, kým bola objavená metóda ako ich zastabilizovať vo fyziologickom roztoku a dodať ich tak do organizmu.

Doplnenie redoxných signálnych molekúl umožňuje regeneráciu tkanív, pri ktorom poškodené, nefunkčné bunky miznú a zdravé, živé bunky preberajú ich funkciu. Redoxná signalizácia je funkcia, ktorá je základom každého života na tejto planéte. Redoxné signálne molekuly sú vytvorené v každej bunke tela a sú životne dôležité pre imunitný systém a hojenie na bunkovej úrovni.

Výskumy nezávislých vedcov z celého sveta potvrdzujú zásadnú povahu redoxnej signalizácie na bunkové zdravie. Každý deň sú publikované ďalšie odborné články o výsledkoch výskumu v oblasti redoxnej signalizácie. Je to jeden z najrýchlejšie rastúcich odborov výskumu vo vede.

ASEA je prvá a jediná stabilná, perfektne vyvážená zmes týchto redoxných signálnych  molekúl, ktoré existujú mimo živých buniek, a môžu byť použité na udržanie správnej rovnováhy v tele a podpore imunitného systému hojenia a regenerácie. Je jediným zdrojom redoxných signálnych molekúl na svete. Urýchľuje v tele tvorbu vlastných antioxidantov, podporuje vstrebávanie mikronutrientov v tele. Umožňuje očistu tela, detoxikáciu, regeneráciu.

Vo svojom konečnom dôsledku spôsobuje súčasne detoxikáciu, regeneráciu a zlepšenie imunity.

ASEA nie je chlórovaná. Je netoxická, telu prirodzená. Výskumy dokázali, že nespôsobuje podráždenie ani toxické reakcie v tele. Ľahký zápach po chlóre po otvorení fľaše je NaCl z fyziologického roztoku.

Produkt ASEA® je schválený pre používanie v celej EÚ pod číslom registrácie NUT: 1936.

Obsah tohto webu nebol vyhodnotený Úradom pre stravu a lieky. Tento produkt nemá za účel diagnostikovať, liečiť, vyliečiť alebo predchádzať chorobám. Nenahrádza liečbu u lekára.

Nákupný košík
Návrat hore