RENU28 gél              

RENU28 gél – návod na použitie a odporúčanie 

Zaradením gélu RENU28 do vašej kozmetiky a lekárničky dodáte vášmu telu silu redoxných signálnych molekúl. Každá bunka je naplnená slanou vodou. Spoločnosť ASEA dokázala slanú vodu rozložiť na (NA – CL – H – O) a voľné atómy zoskupiť do podoby redoxných signálnych molekúl, úplne identických s tými, ktoré naše bunky produkujú v mitochondriách. Redoxné signálne molekuly sú viac ako prírodné. Sú telu VLASTNÉ, PRIRODZENÉ!

Kým začnete

Pred prvým použitím si vyfoťte akékoľvek kožné problémy (voľná koža, jazvy, vrásky, poškodenie slnkom, škvrny, strie alebo iné kožné problémy). Obrázky povedia viac ako tisíc slov. Často si nevšimneme každodenné malé zmeny, avšak postupom času sa stávajú veľkými zmenami. Fotografie pred a po, sú dôležité, aby ste videli hodnotu, nie cenu. To vám pomôže zdieľať výhody použitia gélu. Ohodnoťte si na škále 1-10 všetky bolesti, kožné problémy a pod., ktoré chcete mať pod kontrolou. Sledujte zmeny každý týždeň.

Návod na použitie

Odlejte si ASEA nápoj do čistej fľaštičky s rozprašovačom a navlhčite si pleť alebo kožu na mieste, kde chcete aplikovať gél Renu28. Gél poriadne pretrepte. Aplikujte v tenkej vrstve a počkajte 1-2 minúty. Aplikujte znova, počkajte 1-2 minúty a zopakujte tretíkrát. Po ďalších 5 -10 minútach 90% ľudí cíti, že bolesť ustúpila alebo zmizla.

Pre zvýšenie efektu môžete aplikovať aj viackrát počas dňa -na bolesť, tak aj na roblematickú pleť.

Na bolestivé miesto na tele oblasť naneste dostatočné množstvo gélu a jemne vmasírujte do pokožky. Trvá asi 30 – 60 sekúnd, kým sa gél absorbuje. Po niekoľkých minútach po zaschnutí gélu RENU28 môžete ďalej aplikovať svoj pleťový krém, olej alebo iný prípravok na kožu (ideálne prírodný). Gél podporuje účinky aplikovaných produktov. V prípade pocitu pnutia, môžete pokožku prestriekať ASEA vodou.

Možnosti použitia

Gél RENU28 môžete použiť na akýkoľvek kožný problém kdekoľvek na tele alebo v tele (napr.: ďasná, jazyk, ústa a ďalšie telové otvory). Je absolútne netoxický, má  antibakteriálne, antivírusové, antimykotické a antimikrobiálne vlastnosti a zvyšuje bunkovú účinnosť a funkciu. Doslova pomáha bunkám fungovať rýchlejšie a efektívnejšie, ako keď boli mladšie. Použite ho na boľavé a unavené svaly a rôzne bolesti … sami uvidíte, čo sa stane.

Alebo gél vyskúšajte na svaloch ihneď po cvičení – môžete zaznamenať rýchlejšiu regeneráciu a menšiu bolestivosť svalov.

Uhryznutie a bodnutie hmyzom, spálenie slnkom, kožné problémy, vrásky, viditeľné známky starnutia, škvrny, začervenanie alebo podráždenie, jazvy, strie a celulitída, tráviace problémy, problémy s kĺbmi, hormonálne problémy, pre vašich miláčikov, prvá pomoc pri poranení atď, atď. Tu všade ho môžete použiť.

Možné reakcie tela

Dočasná suchosť pleti alebo pokožky Niektorí ľudia zaznamenajú dočasnú suchosť, ktorá môže trvať niekoľko dní až niekoľko týždňov v závislosti od stavu pokožky. Staršia a dehydratovaná pleť nasaje gél ako špongia a trvá dlhšie, kým sa hydratácia prejaví.

V prípade pocitu pnutia či vysušenia pokožky môžete zmyť zvyšky gélu, ktoré sa nedostali do pokožky a/alebo prestriekať pokožku ASEA nápojom a potom naniesť prípravok ktorý používate.

Detoxikácia

Niektorí ľudia môžu zažiť detox cez kožu v podobe vyrážok, šúpajúcej sa kože a pod. Je to preto, lebo toxíny a nečistoty sú vyplavované z buniek von.

Pokiaľ zaznamenáte akúkoľvek vyrážku, podráždenie, pupienky, lúpajúcu sa kožu

• zvýšte príjem tekutín, aby sa toxíny lepšie vylučovali

• pokračujte v používaní gélu RENU28, pretože redox molekuly podporia proces detoxikácie

Skladovanie gélu RENU28

Aj keď je gél RENU28 stabilný, neodporúčame ho nechávať na priamom slnku.

Možné očakávania

Bunky mladej a zdravej kože sa obnovujú každých 28 – 40 dní. S rastúcim vekom sa tento cyklus môže predĺžiť až na 90 dní. Možno budete musieť prejsť niekoľkými cyklami obnovy, než uvidíte viditeľné výsledky. Niektorí používatelia vidia a cítia výsledky rýchlo, u iných to môže trvať niekoľko mesiacov.

Doprajte si 3 – 4 mesačnú kúru s gélom RENU28 a problémovým oblastiam venujte dlhší čas.

Ukázalo sa, že výsledky sú skutočne mimoriadne pre mnoho a mnoho ľudí.

Ako spoznať, že RENU28 funguje počas 5-10 minút: https://youtu.be/DyZBQgBKUio

50 spôsobov, ako použiť RENU28: https://www.youtube.com/watch?v=hiEBcHdrKdU

Úplne bezpečné ingrediencie:  https://vimeo.com/757461294

Vysvetlenie pocitu pnutia: https://vimeo.com/756688012

Čo sa deje s pleťou so začiatku používania: https://vimeo.com/757470261

V prípade záujmu o nákup a užívanie si ich môžete objednať tu: gél RENU28 , alebo ma kontaktujte mailom či telefonicky.  

Nákupný košík
Návrat hore