HEALY FREKVENČNÁ TERAPIA

Healy je certifikovaný frekvenčný prístroj, založený ja na poznatkoch Nikola Teslu doplnených o ďalšie vedecké výskumy a poznatky.

Tak ako Hĺbková bunková muzikoterapia s ladičkami, tak aj terapia s prístrojom Healy je založená na harmonických frekvenciách. 

Najskôr organizmus otestuje a nájde príčinu. Vyhodnotí, čistí a harmonizuje fyzické, mentálne a duševné problémy. Odstraňuje podvedomé mentálne bloky, strachy a nefunkčné programy. Vyhodnotí a zharmonizuje energetický systém vrátane aury, čistí energie. Otestuje stav životne dôležitých látok a veľa, veľa ďalšieho.

Akákoľvek záťaž (fyzická, duševná, duchovná) sa prejavuje zmenou napätia bunkových membrán. Týmto dôjde k obmedzeniu alebo úplnému uzavretiu možnosti prijímať výživu ako aj možnosti odvádzať nečistoty a toxíny. Bunky nám rôznymi signálmi (bolesť, únava, depresia…) prostredníctvom nervových dráh dávajú najavo, že v organizme niečo nie je v poriadku. Toto vedie k nerovnováhe buniek, orgánov a následne celého organizmu

Healy pomocou kvantového senzoru skenuje a analyzuje každú bunku a napätie bunkových membrán v tele a v biopoli. Na základe analýzy potom dodá organizmu harmonizujúce a vylaďujúce frekvencie a mikroprúdy. Presne stanovenými frekvenciami sa tak zvyšuje potenciál bunkovej membrány a produkcia ATP (adenozíntrifosfát) v bunkách, čím dochádza k ich harmonizácii. Bunka vyrovná napätie na membráne, vylúči toxíny a otvorí sa vstupu prospešných látok.

Vyladením napätia v bunkách dosiahneme celkovú revitalizáciu organizmu.

Terapia prebieha v oblečení, klient pohodlne leží alebo sedí. Je vhodná pre všetky vekové kategórie (vrátane domácich miláčikov).

Nákupný košík
Návrat hore