HEALY

Healy- frekvenčný terapeutický prístroj

Moje ladičky ma sprevádzajú životom a terapeutickou praxou už takmer pätnásť rokov. Ich liečivé  frekvencie sú silné a zmeny, ktoré sa pomocou nich dajú dosiahnuť sú ohromujúce (však viete posúdiť aj vy).

Čo sa týka výroby rôznych frekvencií, táto je, žiaľ, technicky obmedzená. Veľmi nízke a veľmi vysoké frekvencie už sa vyrobiť nedajú, čo je škoda, lebo sú situácie, kedy sú veľmi potrebné. Ladičky s frekvenciou nižšou ako 20 Hz by boli veľmi dlhé a ťažko by sa s nimi pracovalo. Ladičky s frekvenciou nad 5.000 Hz už by boli veľmi malé a nezneli by ani pár sekúnd.

Preto som veľmi rada, že mi Vesmír „prihral“ malý veľký zázrak, v ktorom nájdem všetky možné frekvencie, ktoré potrebujem. Nielen že harmonizuje a lieči, ale aj testuje a nájde príčinu. Rozoberie, čistí a harmonizuje fyzické, mentálne a duševné problémy. Odstraňuje podvedomé mentálne bloky, strachy a nefunkčné programy. Vyhodnotí a zharmonizuje energetický systém vrátane aury, čistí energie. Otestuje stav životne dôležitých látok a veľa, veľa ďalšieho.

Prístroj HEALY je certifikovaným zariadením vhodným na každodenné použitie. Jeho výrobcom je nemecká firma Healy Vorld.

Môže sa používať v terapeutickej praxi aj v domácom prostredí. Je vytvorený na základe najnovších vedeckých poznatkov v oblasti frekvencií, frekvenčných terapií a mikroprúdu. Založený ja na poznatkoch Nikola Teslu doplnených o ďalšie vedecké výskumy a poznatky.

Pomocou kvantového senzoru skenuje a analyzuje každú bunku a napätie bunkových membrán v tele a v biopoli. Na základe analýzy potom dodá organizmu harmonizujúce a vylaďujúce frekvencie a mikroprúdy. Presne stanovenými frekvenciami sa tak zvyšuje potenciál bunkovej membrány a produkcia ATP (adenozíntrifosfát) v bunkách, čím dochádza k ich harmonizácii. Bunka vyrovná napätie na membráne, vylúči toxíny a otvorí sa vstupu prospešných látok. Tak dôjde k vyladeniu a harmonizácii celého organizmu.  

Základom je kvantový snímač, ktorý vyhodnotí a vyberie frekvencie potrebné v čase aplikácie. Tým dochádza k úľave od akútnych či chronických bolestí a podpore uzdravovania na fyzickej a duševnej úrovni.

Rezonančnou analýzou dokáže zistiť príčinu ochorení, v akom stave je imunitní systém, jednotlivé orgány, meridiány, čakry, stav intoxikácie, chýbajúce minerály, vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny atď. Vyhodnocuje tiež duševné zdravie, obavy, vzorce správania, rodové záťaže atď. a dokáže ich efektívne zharmonizovať.

Podľa výsledkov diagnostiky presne vyberie, čo najviac rezonuje s daným organizmom a následne to pomocou frekvencií doplní a vyladí. Dokáže tiež presne diagnostikovať auru, vrátane kompletného rozboru popisu rodových a karmických záťaží, nefunkčné mentálne a psychické bloky a programy v rôznych oblastiach života (vzťah, práca, financie, sebadôvera, emócie..), odstrániť ich a nahradiť potrebnými. Veľmi efektívne si poradí s patogénmi (vírusy, baktérie, plesne, parazity…).

Je užitočným pomocníkom osobám s poruchami učenia, sústredenia, ADHD, ADD, Aspergerovým syndrómom, DMO, pri tzv. civilizačných ochoreniach atď. 

Je tiež veľmi prínosný aj pre zvieratá a rastliny. Vie určiť, čo je v tele zvieraťa (v rastline) v disharmónii a následne vybrať potrebné frekvencie na nápravu.

Dokáže harmonizovať priestory,  geopatogénne zóny, elektrosmog a iné negatívne faktory, ktoré na nás vplývajú.

Jeho nespornou výhodou je jeho veľkosť, resp. malosť 😊. Pohodlne sa dá nosiť vo vrecku alebo zavesený na šnúrke na krku. K svojmu fungovaniu potrebuje mobilný telefón alebo tablet s príslušnou aplikáciou, s ktorou sa spáruje cez bluetooth.

Healy si ma našiel vo februári 2022. Som prekvapená, ako veľmi presne diagnostikuje príčiny, určí, čo sa v organizme deje a na čo je primárne potrebné sa zamerať, aby sa dosiahol želaný výsledok.

A pôsobí tiež na diaľku – stačí nasnímať biopole osoby (zvieraťa, rastliny, budovy, veci….) a je to. Funguje to fantasticky 😊.

Tento malý domáci biorezonančný prístroj, sa pre mňa stal veľkým pomocníkom. Pomáha mi nielen pri diagnostike ale aj pri terapiách. Používam ho do februára 2022 a o rok neskôr k nemu pribudol jeho väčší brat MagHealy. Po pozitívnych skúsenostiach v rodine aj u klientov si  dovoľujem podeliť sa s vami o túto skvelú vecičku.

V prípade záujmu o nákup  niektorého z prístrojov pre seba ma, prosím, kontaktujte mailom alebo telefonicky. Všetko vám rada osobne vysvetlím a so všetkým vám pomôžem. Ak nákup zrealizujete s mojou pomocou, získate odo mňa ďalšiu podporu, materiály, rady, tipy a sprievodcovstvo, aby ste tohto šikovného pomocníka použili  a využili čo najlepšie.

Tiež vám pomôžem poradím s ich sprevádzkovaním😊.  

Link na nákup je tu: https://eu.healy.shop/?partnername=5230-0766-8898

„Frekvencie sú liečbou budúcnosti.“ (A. Einstein)

Nákupný košík
Návrat hore