O NÁS

Milí priatelia,

vitajte na mojej stránke. Pevne verím, že služby, ktoré Vám ponúkam, Vám pomôžu nájsť odpovede na otázky typu: Prečo sa mi toto deje? Prečo práve ja? Ako to môžem zmeniť? Kedy sa to skončí? Čo mám robiť so svojím životom? Ako ďalej? Prečo si neviem nájsť prácu? Prečo nemám šťastie v láske?  a podobne, ako aj s definovaním pocitov a obáv , ktoré vo Vás pravidelne rezonujú: Cítim, že toto nie je to, čo chcem, ale neviem, ako to mám vyriešiť. Bojím sa odísť zo zamestnania, lebo stratím istotu. Nemôžem partnera opustiť, lebo bez neho nevyžijem….   

V živote sa aspoň raz ocitneme na pomyselnom prahu, ktorý sa, z obavy o stratu životných istôt, bojíme prekročiť. Sama som si tým prešla a trvalo nejaký čas, kým som pochopila, že v nekonečnosti života, kde sa všetci nachádzame, je všetko celistvé, dokonalé a úplné.  

Dnes už nie je tajomstvom, že naše pocity, myšlienky a slová majú takú silnú energiu (ktorá je merateľná), že vytvárajú nie len okolnosti nášho života, ale ovplyvňujú aj životy iných ľudí okolo nás a opačne – energie nášho okolia a spoločnosti ovplyvňujú nás samých. Do akej miery je toto pôsobenie pre nás pozitívne a prospešné, záleží len na nás – na našom vnútornom nastavení ako „vysielača“ aj „prijímača“.  Každý moment našej reality totiž pôsobí a vytvára iné subjektívne reality.

Keď chceme žiť v harmónii, musíme mať v sebe vytvorené harmonické prostredie na všetkých úrovniach –  na úrovni tela, mysle aj duše, pretože takto sme stvorení a takto tvoríme jednotu, v ktorej  sa jednotlivé úrovne navzájom ovplyvňujú. To znamená vypnúť aktívnu ľavú mozgovú hemisféru, stíšiť myseľ, počúvať svoje telo (vnímať signály, prostredníctvom ktorých s nami komunikuje), vnímať svoje okolie (udalosti, ktoré sa nám dejú), ale predovšetkým vnímať svoje srdce, lebo ono nás vedie. 

Srdce vie, srdce vidí, srdce cíti.

Nákupný košík
Návrat hore