MagHealy

MagHealy – frekvenčný terapeutický prístroj

Tento väčší brat malého „Hílika“ sa volá MagHealy. Je to prístroj 2 v 1. Prvá časť jeho názvu – „Mag“ – znamená magnetický. Vytvára potrebné magnetické pole, ktoré a šíri do priestoru, čím harmonizuje nielen priestor ale každého, kto sa v ňom nachádza. Taktiež je možné prikladať ho na telo, predovšetkým pri akútnych fyzických problémoch. Je to vlastne niečo ako elektroliečba a magnetoterapia v jednom.

Prístroj MagHealy je certifikovaným zariadením vhodným na každodenné použitie. Jeho výrobcom je nemecká firma Healy Vorld.

Malý „Hílik“ a MagHealy sa vzájomne dopĺňajú. Jeden pracuje v bioenergetickom poli, druhý v priestore okolo nás a na fyzickom tele. Môžu byť použité spolu, ale aj každý zvlášť. Spolu vytvárajú dokonalú synergiu, čím sa zosilňuje účinok.

Tento väčší brat malého „Hílika“ sa ku mne dostal vo februári 2023 a od vtedy je aj on neoddeliteľnou súčasťou mojich terapií. Spolu s malým „Hílikom“ sa tvoria skvelý tandem a vzájomne dopĺňajú 😊.

Prístroj MagHealy je predávaný v dvoch verziách: ProfessionalKlasic.

. Verzia MagHealy Professional má v sebe zabudované štyri moduly a piaty (Meridiány) je možné dokúpiť:  

  1. Klasic – 14 programov
  2. Atmosféra– 24 programov
  3. Voda – 24 programov
  4. Harmonizačný Dr. McMakin – 24 programov
  5. Meridiány – 12 programov

Modul Klasic je základnou „prvou pomocou“ a osvedčenou klasikou v oblasti frekvenčnej terapie a aplikácie magnetického poľa. Sú potvrdené vedeckými výskumami a preverené praxou. Podporujú uzdravovanie na fyzickej aj emocionálnej úrovni.

Modul Atmosféra obsahujú kvantovo analyzované frekvencie pre harmonizáciu prostredníctvom rozšíreného magnetického poľa do priestoru. Obsahuje programy ako napr. Čistenie energií, Prosperita, Holistické zdravie, Zvieratá, Rastliny, Kreativita, Učenie, Spánok…..atď.

Modul Voda obsahuje špeciálne frekvencie na úpravu, zmenu energetickej informácie a čistene vody. Úpravou pitnej vody, jej vyčistením a aktiváciou prostredníctvom magnetického poľa dostaneme do buniek tela presne tie frekvencie, ktoré potrebujeme (napr. regenerácia buniek, vitalita, fitnes, pôst, čistenie energií, rastliny…). Voda je totiž najlepším nosičom akýchkoľvek energií.   

Modul Dr. Mc Makin bol vytvorenéý na základe viac ako dvadsaťpäťročných skúseností špičkovej americkej expertky na frekvenčnú terapiu Dr. Carolyne McMakin. Tieto programy sú vyvinuté na základe kombinácie zdvojených frekvencií, ktoré bežia súčasne. Jedná sa o špecifické frekvenčné páry, ktoré presne cielia na rôzne nerovnováhy v organizme. Napr. Nervus Vagus, Mäkké tkanivá, Kĺby, Thalamus, Nervy, Chrbát…..). Vynikajúco sa uplatňujú aj pri dlhotrvajúcich problémoch.

Modul Meridiány tvorí súbor frekvencií na harmonizáciu jednotlivých meridiánov a im zodpovedajúcich orgánom podľa tradičnej čínskej medicíny. Urobí ich kompletný rozbor a analýzu, Vyhodnotí koherenciu každého meridiánu  oslabený, hyperaktívny alebo v poriadku) a to pre pravú aj ľavú stranu tela. Pri nerovnováhe vykoná hĺbkovú analýzu jednotlivých akupunktúrnych bodov. Následne odporučí potrebnú harmonizáciu formou stravy, homeopatík, cvikov, afirmácií a pod. 

. Verzia MagHealy Klasic obsahuje len moduly Klassic a Voda. Ostatné moduly (Atmosféra, Dr. McMakin, Meridiány) je možné dokúpiť na predplatné na dobu, ktorá vám vyhovuje alebo jednorazovo doživotne.

Terapia trvá od 35 do 90 minút v závislosti od programu. V prípade záujmu o terapiu ma, prosím, kontaktujte telefonicky.

V prípade záujmu o nákup  niektorého z prístrojov pre seba ma, prosím, kontaktujte mailom alebo telefonicky. Všetko vám rada osobne vysvetlím a so všetkým vám pomôžem. Ak nákup zrealizujete s mojou pomocou, získate odo mňa ďalšiu podporu, materiály, rady, tipy a sprievodcovstvo, aby ste tohto šikovného pomocníka použili  a využili čo najlepšie.

Tiež vám pomôžem poradím s ich sprevádzkovaním😊.  

Link na nákup je tu: https://eu.healy.shop/?partnername=5230-0766-8898

Nákupný košík
Návrat hore