Často kladené otázky

Aké problémy je možné Vašim postupom odstrániť?

Dôležité je, aby sme  sa na svoje problémy nedívali ako na problémy, ale na stav, ktorý nastal súhrou rôznych okolností. Tento stav je najskôr potrebné prijať a pochopiť a následne ho transformovať, nie proti nemu bojovať a „riešiť ho“. Je potrebné vedieť, že „choroby“ a stavy, ktoré nám nevyhovujú majú aj svoju duchovnú príčinu. Počas svojho života sme získali rôzne programy a presvedčenia, ktoré máme vo svojom energeticko informačnom systéme „uložené“ na rôznych úrovniach. Je možné, že boli  pre nás v určitom období boli prospešné, teraz nás však limitujú a brzdia.  Takýmto spôsobom je možné „liečiť“ a transformovať všetky úrovne – zdravie, vzťahy, práca, kariéra atď.   

Čo môžem od Vášho postupu očakávať?

Hoci sa to bude zdať čudné, najlepšie je neočakávať nič. Väčšinou očakávame nejaký výsledok nášho snaženia a želaní, či už v práci alebo v súkromnom živote, ktorý nás však limituje tým, že naň neustále myslíme a snažíme sa ho dosiahnuť. Takže snažte sa nesnažiť :-), vyslovte svoj zámer a nechajte sa unášať :-). Veď ani zasiate semienko rastlinky nevykopávate každý deň zo zeme, či už má korene :-).

Ako prebieha sedenie?

Sedenie s klientom začína krátkym úvodným rozhovorom, kde klient objasní s čím si nevie poradiť, prípadne čo ho trápi. Počas neho sa ukáže jeho vnútorné nastavenie a príčiny, na základe ktorých došlo k jeho neželanému stavu. Potom pristúpime k uvoľneniu klienta a samotnej terapii (transformácii jeho stavu) naladením sa na jeho kvantové pole, kde zmeny prebiehajú priamo na úrovni zdroja. (Pozri tiež SOLFEGGIO FREKVENCIE). Počas terapie je klient oblečený, môže, stáť, sedieť alebo ležať. V priebehu terapie sa môžem a nemusím klienta dotýkať.  Pred terapiou odporúčam  vypiť pohár vody, po terapii tiež a chvíľu si odpočinúť.

Čo pociťujem počas terapie?

Môžete pociťovať v podstate čokoľvek: teplo, chlad, jemné vibrácie, na okamih zvýšenie bolesti, slzy, smiech….toto všetko však behom chvíľky odznie, a Vy pocítite stav absolútneho pokoja a lásky – stav absolútneho ticha, tzv. nulového bodu, v ktorom sa všetko začína a končí a tu dochádza k transformácii.

Spomínate absolútne ticho – bod nula, prečo teda pri svojej práci používate ladičky, keď tieto vydávajú zvuk?

Sú zvukové frekvencie, ktoré pre nás nie sú prospešné a frekvencie, ktoré naopak sú. Terapeutické ladičky pracujú práve s takýmito frekvenciami. Dokážu živý organizmus vyladiť na frekvencie, ktoré má mať, aby fungoval optimálne. Potom je preň jednoduché naladiť sa do módu ticha. Viac o pôsobení zvuku sa dočítate TU: 

Pre koho je táto terapia vhodná?

Túto techniku je možné uplatniť pri dospelých i deťoch, pri zvieratách aj rastlinách. Pri malých deťoch sa uplatňuje terapia cez mamu dieťaťa, nakoľko do určitého obdobia veku je dieťa v silnom energetickom spojení s mamou. Práve deti, zvieratá a rastliny veľmi intenzívne vnímajú liečivé frekvencie ladičiek i kvantového poľa.

Môžete mi bližšie vysvetliť fungovanie tejto techniky u zvierat?

Zvieratá, najmä naši domáci miláčikovia, tiež prežívajú rôzne fóbie, strachy, či ich postihnú nejaké ochorenia a úrazy. Stáva sa tiež, že si sťahujú neželané energie v podobe ochorení vtedy, keď sa snažia ľuďom pomôcť (napr. canisterapia pri onkologických pacientoch). Tu práve frekvencie zvuku a práca s kvantovým poľom dokáže doslova zázraky. Spomeniem napr. odstránený strach z dotyku cudzích ľudí, rozpadnutie nádoru, liečba zápalu očí, artritída, autizmus, natiahnuté svaly, kožné problémy a problémy so srsťou (u psov), narazená noha, vírusové ochorenie, kožné problémy (u mačiek), bezproblémový pôrod teliatka zaseknutého v pôrodných cestách a iné. Taktiež je tento postup vhodný aplikovať napr. pri rôznych súťažiach, výstavách a tréningoch.  

Je pravda, že sa prostredníctvom tejto techniky dá vrátiť do minulosti alebo preniesť do budúcnosti?

Univerzum (vesmír) nepozná čas a priestor, existuje len „tu a teraz“. Pre lepšie rozumové vnímanie sa však riadime časom. Takže z tohto uhla pohľadu – áno, je to možné. 

Koľko sedení potrebujem?

Odpoveď na túto otázku vyvstane po prvom stretnutí. Niekedy stačí jedno sedenie, niekedy je potrebných viac.

Musím terapii veriť, aby bola účinná?

Nie, nemusíte. Stačí, že viete, čo chcete vo svojom živote zmeniť. Liečivé frekvencie zvuku i kvantového poľa pôsobia bez ohľadu na to, či v ne veríme, alebo nie. Obklopujú nás totiž vždy a všade, stačí sa len ponoriť a nechať sa unášať :-).    

Môžem sa túto techniku naučiť? Kde má svoje najčastejšie uplatnenie?

Áno, techniku sa môže naučiť úplne bez problémov každý, kto chce. Môžete ju potom aplikovať v osobnom živote, v rodine, v práci, u domácich miláčikov, detí v predškolských i školských zariadeniach, pri psychologickej praxi, v medicínskej praxi, pri pri rôznych iných terapeutických postupoch. V prípade záujmu o kurz ma pokojne kontaktujte.

Čím viac nás bude srdiečkovo naladených, čím viac nás bude vnímať, dýchať a dívať sa srdcom, tým viac sa bude energia lásky šíriť po celej Zemi :-).

Nákupný košík
Návrat hore