Moje zoznámenie s EURONOU:

S výrobkami tejto značky som sa prvýkrát stretla v septembri r. 2017 na dovolenke v Čechách. V penzióne, kde sme boli ubytovaní, ich majitelia dávali k dispozícii na používanie svojim hosťom (mydlo a toaletné prípravky, čistiace prostriedky do kuchyne, vône do šatníka a pod). Ako prvé ma zaujalo mydlo, ktoré bolo husté a krémové a ruky mi po ňom ostávali krásne hebké.

K dispozícii sme mali k nahliadnutiu aj katalóg výrobkov a vzorky, ktoré sme si mohli zobrať domov. Pamätám si, že katalóg som začala študovať až dva dni pred odchodom. Zaujal ma nie len svojim dizajnom, ale aj širokou škálou výrobkov. Zašla som teda za pani domácou aby som sa o firme a jej produktoch dozvedela niečo viac. Strávili sme asi dve hodiny rozprávaním a pozeraním fotografií „pred a po“ použití výrobkov od nej samej a iných používateľov. Z dovolenky som nakoniec odchádzala nie len oddýchnutá a plná dojmov z nádherného prostredia Beskýd, ale aj plná nových informácií a rád ohľadom jednoduchej a účinnej starostlivosti o domácnosť. Ako bonus som dostala „tekutú žehličku“ v spreji – žehlí ľahko, rýchlo a bez elektriny.  

Nakoľko som z výrobkov  cítila veľmi pozitívnu energiu, po príchode domov som neváhala, zaregistrovala som sa a odoslala svoju prvú objednávku. Keď mi prišiel balík, neverila som svojim očiam a svojmu nosu. Nešlo len o nádherný dizajn výrobkov, ale aj o vôňu.  Všetky doterajšie čistiace a pracie prostriedky som odstránila a začala som testovať Euronu. Výsledky boli ohromujúce – a stále sú. Doteraz som sa nestretla s prípravkami tak účinnými a zároveň jemnými, nežnými a nádherne voňavými. Používala som aj dovtedy eko čistiace prostriedky, no prišla som na to, že sa nedajú s Euronou porovnať. Nič lepšie som doteraz nemala.

Okrem vyššie spomínaných výhod výrobky šetria čas, pretože upratujú za mňa. Pri ich použití platí zásada: Naniesť, nastriekať a nechať tak, nič nedrhnúť. Treba nechať čistiace enzými obsiahnuté v prípravkoch, nech nečistoty zlikvidujú. Takže napr. upratovanie kúpeľne vyzerá takto: Nastriekam nariedený čistič kúpeľní a idem robiť niečo iné, alebo si oddýchnem. Kúpeľňu potom iba opláchnem a je to )). Pri praní je to podobné. Na nečistotu nastriekam predpierkový sprej a bielizeň „sa operie“ už koši 🙂 

Ďalšou veľkou výhodou je, že v prípade nespokojnosti môžete výrobky vrátiť (musí ostať min. 80% obsahu) a firma Vám vráti nie len peniaze za výrobok, ale aj vaše poštovné. Zatiaľ som však nič vracať nemusela 🙂

Som veľmi rada, že mi Eurona vstúpila do života. Ušetrila mi čas strávený nakupovaním a upratovaním a tiež financie (keďže výrobky sú koncentrované). Napr. malé balenie pracieho prášku (935 g, čo je menej ako vrecko soli) mi vydrží 6 mesiacov. A okrem toho ešte aj šetrí miesto v kúpeľni. Jedno balenie univerzálneho upratovacieho prostriedku mi nahradí 20 balení čistiacich prostriedkov z drogistickej siete. Šetrím tak nie len peniaze, pretože vodu si do koncentrátu napustím aj doma (nemusím ju kupovať v obchode), ale aj životné prostredie, pretože nevyhadzujem zbytočné obaly.

O svoju radosť a spokojnosť som sa podelila s priateľkami a klientkami (a tie zase so svojimi) a tak sa skupina Eurona pozitívnych nadšencov stále rozrastá )). Budem veľmi rada, ak sa k nám pripojíte aj Vy. Na základe registrácie získavate svoje zákaznícke číslo a nakupujete bez marže. Registrácia je bezplatná a objednávanie úplne slobodné – nakupujete kedy chcete čo chcete a neplatíte žiadne obnovovacie poplatky.

Stačí pri registrácii a prvom nákupe zadať EURONA ID Vášho poradcu : 421-5710878901 a je to 🙂

Nie som predajca, odporúčam len to, čo sama používam, čo mám rada a čo mi naozaj funguje. Kliknite na www.euronabycerny.com a pozrite si výrobky. Pokiaľ Vám vyhovuje viac katalóg v tlačenej forme, prípadne si prajete vyskúšať vzorky, pokojne ma kontaktujte.

Filozofia firmy a jej produkty mi nádherne zapadli do konceptu mojej práce. Môžem tak poradiť svojim klientom nie len čo sa týka terapií a životosprávy, pretože všetko so všetkým súvisí. Pozitívne výsledky a odozvy sú hlavne od rodín s deťmi, domácimi miláčikmi  a od citlivých a vnímavých osôb, ktorým nie je jedno, čo dýchajú, v čom perú a čím upratujú domácnosť 🙂 

Nákupný košík
Návrat hore